DŮLEŽITÉ: Přečtěte si následující informace NEŽ si přečtete příručku 9 nejčastějších problémů e-mail marketingu, kterou jsme právě zaslali na váš e-mail.

 
Udělali jste dobře...
 
Rozhodnutí stáhnout si příručku vám pomůže vyvarovat se nejčastějších chyb, kteří dělají obchodníci v e-mailingu. 
 
Ale, jak by se vám líbilo dělat ještě efektivnější e-mail marketing a to velmi jednoduše?
 
Tato nabídka není pro všechny. Je exkluzivně pro vás, protože jdete do akce a stáhli jste si příručku. Proto vám učiním jedinečnou nabídku, kterou můžete získat pouze zde a pouze nyní.
 
Mám pro vás skvělý kurz E-mail Ninja. Nebudu zde procházet vše, co se v kurzu naučíte, protože to bychom tu byli dlouho. Ale naučím vás v něm (mimo jiné) super efektivní metody sběru kontaktů, které fungují. Díky těmto strategiím jsem v uplynulém roce svoji e-mailovou databázi zvětšil o 500 %!
 
Naučím vás využívat tzv. Content upgrade na sběr e-mailů přímo z článků, které již dnes máte na webu. Prozradím vám, jak uspořádat soutěž, která vám přivede stovky e-mailových kontaktů (já díky soutěži svou DB zdvojnásobil). Ale také jak to vše napojit na běžně používané e-mailové nástroje.
 
Umíte si představit, jak by se vaše podnikání posunulo, pokud byste měli 5x více potenciálních zákazníků, kterým můžete nabídnout své produkty a služby?
 
Klikněte na tlačítko a vstupte do kurzu E-mail Ninja se slevou 50 %.
Pokud by se stalo, že se vám náhodou kurz nebude líbit, tak kdykoliv v průběhu 30 dní můžete požádat o vrácení peněz a já vám je bez ptaní vrátím. Všichni kdo se kurzu zúčastnili, byli nadšeni a já ještě peníze nevracel. Věřím, že budete i vy.
 
Kurz E-mail Ninja prodáváme na našich stránkách za 1.990 Kč. Ale vy máte nyní JEDINEČNOU ŠANCI vstoupit za pouhých 990 Kč. A to pouze nyní. Pokud tuto stránku opustíte, o tuto jedinečnou příležitost přijdete. Navždy.
 
Nenechte si svou šanci na dělání e-mailového marketingu lépe, efektivněji a snadněji utéci. Klikněte na tlačítko a vstupte do kurzu.
Pokud mi nevěříte, přečtěte si, co říkají o kurzu ostatní...
 
 reference_iva
 
Snímek obrazovky 2015-06-10 v 09.01.41